Březen 2012

Piercingy Photo

31. března 2012 v 0:55 | Martinkaaa
Tak tady pár obrázků pro inspiraci co chi... Joo vím jsem blázen...
a) Smiley Piercing

b) Industriál

c) Septum


d)

Piercingy

31. března 2012 v 0:51 | Martinkaaa |  Bla bla...
Yop jsems e asi zamilovala do piercingů.... Strašně moc se mi líbí... Já si asi tak před dvěma týdny začala roztahovat ucho.. Né to je blbost tak před týnem asik no.. Dejme to mu tak jsem si začalo roztahovat ucho. Od spolužačky jsem dostala takový malý černý had nebo porstě roztahováček... Je asi tak 3mm. Já už to skoro budu mít. Jsem tak 2,8mm zatím mám. Jinak ona má už Septum a Smiley pierc.. Píchala si to sama. Prej to nebolí.
Já vám taky povím, že chci piercy:
a) Roztahovák, Tunel, Plug
b) Smiley Pierc
c) Septum
d) Daith pierc
e) Inductriál.....
A dál už mě nic nenapadá. Tak tohle by jsem zatím chtěla
Jka si to sama píchala. Říkla mi že to nebolí. o tak já lovuju tyhle věcičky Piercy... Jinak zatím ybch chtěla vyzkoušet ten Septum a Smiley asi.. To bude začátek, ale nevím co mi pka na to řeknou naši.... To buse sranda až na to dojdou :DD Jsem zvědavá... Tak dám sem zase várku obrázků Pierců....

The Paranoid Dva Svety Tour 2012 on Stage

31. března 2012 v 0:18 | Martinkaaa |  The Paranoid- Fotky
Tak tady zase pár fotek.. Jinak zbytek v albumu zase :))
Kdyžtak se na všechny fotky podívejte na facebookuRoman Birkuš- Photo

30. března 2012 v 23:45 | Martinkaaa
No tak zase jedna fotečka Romči.... Má ji na facebooku tak jsems e rozhodla ji sem dát... Je fakt krásnej :)))* Jinak přidám dalších pár fotek z THE PARANOID DVA SVETY TOUR ON STAGE 2012
´v aute sme sa fotili jak blázni :D´

Chci piercing

30. března 2012 v 21:53 | Martinkaaa |  Bla bla...
Jo rozhodla jsem CHCI PIERCING...
Chci roztahovák do ucha( tedy už roztahuju)
Chci semtum do nosu....
Chhci Smiley piercing
Chci.. to bude asi všechno co chcu.. To asi si to nechám píchnout od polužačky... Doufám, že to bolet nebude.... Jinak doufám že to bude :DDTak toto chcem.. je toho sice víc.. ale tak iba pro azčátek

Jop jdu se stříhat

29. března 2012 v 21:34 | Martinkaaa |  Bla bla...
No tak po dlouhé době jsem se rozhodla, že se půjdu ostříhat, protože jsem si zkoušela sama udělat scene ofinu.. Nepovedlo se tak jsme si řekla, že to radši půjdu udělat ke kadeřnici... Takže si půjdu vlasy stříhat takto:
1) v zadu to bude krátké a pomalu se to bude ve předu zdelšvat no prostě v zadu krátké vepředu dlouhé.
2) ofina půjde asi přes obě oči nebo jenom přez jedno oko, ale ještě nevím jak se to vyřeší s tou mojí ifou.
3) Bude to vypadat no to ještě něvím... ale bude to strašně krátké...
Jo a ještě bych si měla vlasy barvit na červou asik rudě červenou nebo fialovou( DARK CHERRY) ale nevím minule mi chytla na reazto skoro :))
Tak tady pár obrázků pro inspiuraci.. kdyžtak poraďte.. Nevím který střih :)))


The Paranoid DVA SVETY (2012)

26. března 2012 v 7:19 | Martinkaaa |  The Paranoid- Novinky
Datum vydání: 29. 2. 2012
Label: DIY
Délka: 40:58; 12 skladeb
Odkaz: http://bandzone.cz/theparanoid
Země původu: Slovensko
Žánr: Rock / Screamo
+ zpěv; kytary; vyrovnanost
- píseň "Noc patrí nám"
Hodnocení: 85 %
Doporučené skladby: Je v nás viac; Zachráň ma; Skúsiť raj

The Paranoid jsou další z řady slovenských skupin, jejichž popularita míří v současnosti strmě vzhůru a za hranice Slovenska. V době vydání jejich prvního alba Posledný nádych o nich v ČR vědělo, troufnu si říct, jen pár jedinců. Od té doby kluci poctivě koncertovali, vyhráli nějakou tu soutěž, natočili pár videoklipů a celou tu cestu prozatím završili vydáním alba Dva svety.
Pokud patříte k těm, kteří slyšeli zmiňované první album, víte co od této formace čekat. Jestliže nevíte, jde jednoduše řečeno o takový kříženec mezi rockem a post-hardcorem s přídavkem kytarových sól, slyšitelně inspirovaných klasickým heavy metalem. U kytar se chvíli zastavím, protože ty má na starosti Roman Birkuš, což je podle mě jeden z nejlepších CZ/SK kytaristů (někdo si ještě možná vzpomene, že hrál i v Rosemaid, hudební skupině Mira Šmajdy). Každá píseň je díky tomu obohacená o již zmiňované klasické kytarové sólo. Žádné z nich sice není zrovna dechberoucí, ale do písní přesně pasují a v dnešní době, kdy už se na sóla příliš nehraje, jde určitě o prvek, kterým se The Paranoid trochu odliší od podobných kapel.
Za mikrofonem má svoje místo Igor Belaj a jeho hlas taky nepatří zrovna k těm obyčejným. Oproti minulému albu se jeho projev dokonce ještě zlepšil, hlavně ve výškách je to poznat a celkově jeho hlas působí opravdu příjemně. Kromě Belajova zpěvu ještě v písních objevuje Birkušův velice dobrý scream. Ale aby se všechno nemotalo jenom kolem dvou lidí, rytmická sekce ve složení Patrik Sýkora - Pavol Buranský odvádí také výtečnou práci a i díky nim celé album tak hezky "šlape".
Tohle jsou ovšem všechno jednotlivé elementy. Hlavní síla alba spočívá v jeho vyrovnanosti, bohužel tedy s jednou výjimkou. Tou je píseň Noc patrí nám", která má pro skupinu asi zvláštní význam, jinak si nedovedu vysvětlit, že se dostala do konečného výběru, a dokonce na ni vznikl klip. Prostě do celkové nálady moc nezapadá. Ale zpátky k vyrovnanosti. Díky ní jsem měl docela problémy vybrat tři doporučené skladby, takže je berte s rezervou a poslechněte si tuhle desku od začátku do konce, vyplatí se to. Už jenom proto, že úplný závěr alba je perfektní a zanechá v člověku chuť začít znova od začátku.

Rozhovor s kapelou The Paranoid

26. března 2012 v 7:12 | Martinkaaa
Před pár týdny jsme na brněnské Melodce měli možnost vyzpovídat zpěváka Igora Belaje ze slovenské kapely The Paranoid. Není tomu tak dávno, co klukům vyšlo nové album Dva Svety, a proto jsme si povídali hlavně o něm.
Nedávno vám vyšlo nové album. Na co se vlastně můžeme těšit a v čem se liší od toho prvního?
No, tak nahrávali jsme ho ve studiu Faust, tam kde vznikl Únos, singl právě z nového alba. Všichni si myslíme, že je to z naší strany hlavně technický posun. Jsme na něj opravdu hrdí, i co se týká skladeb, doufám, že nás to posune trochu dál. Myslím, že se lidem bude líbit, protože nám se líbí dost. Snažíme se na něj dívat objektivně, najde se tam spoustu různých věcí - screamo, jemnější věci, střed, prostě tak, jak to my děláme. Nemyslím si, že co se týká stylu, tak se to nějak extra změnilo, a to je pro mě hlavní.

Co texty, o čem jsou tentokrát?
Texty jsou dost o společnosti, v podstatě já versus společnost. Ne všechny samozřejmě, ale je jich víc. Proto se taky album jmenuje Dva Svety - prostě jsou dva světy lidí. Jeden má všechno jednoduchým způsobem, třeba si něco zaplatí nebo nějak získá, ale potom je druhý svět, to jsme my. Odpracujeme si všechno od začátku a bojujeme za to, co chceme. Nás to takhle baví a myslím, že je důležité, protože si vážíme všeho, co dostaneme. Každopádně, ostatní věci mají různý témata... ale rozhodoně je tam vidět i textový posun.

Co turné, chystáte něco speciálního?
No, tak od března začínáme na Slovensku, navštívíme spoustu měst, potom se k tomu ještě připojí KVASfest Absolution Tour, kde hrajeme se slovenskými kapelami. A také navštívíme hodně velkých měst. Od května pak začíná česká část tour, která má taky spousty zastávek. Chystáme hodně speciálních věcí a překvapení, ale to si zatím nechám pro sebe :-)

Kam byste to chtěli ještě dostat dál?
Určitě jsme takhle spokojení, protože to pořád jde dál a s každou skladbou se posouváme. Chtěli bychom to dotáhnout daleko, ale teď momentálně máme za cíl mít vyprodané koncerty a spokojené fanoušky.

Jaký máš názor na pirátství? Vadí ti například, když si vaši fanoušci nové CD stáhnou na internetu?
Mně pirátství nevadí, protože mnohokrát se stane, že se člověk dostane k nějaké kapele skrz youtube a stáhnutí alba, jinak by se k ní třeba ani nedostal, protože kupování cdček už jednoduše nefunguje. Takže nám stahování nevadí, ale jsme velmi rádi, když nás lidé podpoří tím, že si koupí to album, protože jsme do toho vložili hodně peněz, energie a všeho. Potěší nás, když někdo koupí to, co jsme si odmakali.

Co cítíš, když jdeš na podium a slyšíš, jak fanoušci křičí vaše jména...?
Je tam taková ta zdravá nervozita, ani bych neřekl tréma, ale cítím se prostě ve svojí kůži - ve svém živlu - a nemůžu se dočkat koncertu. Když je tam hodně lidí s dobrou náladou, tak mě to taky tak nabíjí. Je to přesně to, co chci dělat.

Nepřemýšlíte nad natočením DVDčka, když jste tak blízko fanouškům?
Teď když jsme byli ve studiu, tak jsme vytvořili dokument o nahrávání, který půjde ven krátce po vydání alba, tam je zaznamenané celé nahrávání, mluvíme o písničkách, já povídám o textech, co jsem tím myslel a tak. Taky mluvíme o muzice, jak jsme to dělali atd. Takže myslím, že to by fanoušky mohlo zajímat.

Co image, je pro teba důležitá, nebo se o tyhle věci nezajímáš?
Podle mě je image velká součást kapely, protože ačkoliv je 90 % muzika, musí to být kvalitní hudba, jde o songy, to je hlavní věc celé kapely. Ale určitě je to důležitý, protože kdybych došel na stage v teplákách a potrhané košili, kterou bych nosil tři dny, tak nevím, jak by to vypadalo. Myslím, že na tom záleží, a určitě na to dbáme.

Co pro tebe vůbec The Paranoid znamenají?
Všechno, úplně všechno. Já jsem to vlastně založil a od začátku tomu věřil, že to musíme někam dotáhnout. Teď se nám začíná dařit, protože opravdu po těch schodech postupujeme dost rychle, tak jsem hrozně šťastný. Je to vážně velké štěstí, když nás mají lidé rádi a chodí na naše koncerty.

Pořád si držíte k fanouškům otevřenou tvář, musí to být docela těžký, zvládáte to zatím?
Možná nás to jednou přestane bavit, ale momentálně je to takové, že nás to baví, baví nás ti lidé, mluvení s nimi a rozebírat s nimi věci. Jsme k nim určitě otevřenější a já chci, aby ti, kteří nás poslouchají a chodí na naše koncerty, se s námi přátelili. Nejsme nic víc než oni, jsme jen kluci, který baví hudba.
Na kterou písničku se na podiu nejvíc těšíš?
Je jich víc, například mám rád Záblesky Ran, protože je to pro mě trochu jiná skladba, dlouhá a dramatická, má vývoj textový i hudební, těším se vždycky i na Smäd, ten mám osobně velmi rád. Mám rád ale i Únos, anebo Je v Nas Viac, což je písnička, která mi jde přímo z duše. Když jsem ji psal, tak jsem měl přesně ten pocit, že takto to napsat chci. Na tu se vždycky těším.

Chceš ještě na závěr něco vzkázat?
Poslechněte si naše nové album! Doufám, že se vám bude líbit.

The Paranoid on stage 2011

24. března 2012 v 20:30 | Martinkaaa |  The Paranoid- Fotky
No tak zase z nudy dávám něajkých pár obrázků TP. Yop prostě je miluju
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Yop jsem nemocná

22. března 2012 v 22:38 | Martinkaaa |  Bla bla...
♥ No tak zase nějaký můj trapný článek. No tak jem nemocná a rozhodla jsem se, že zkusím udělat pár fotek jak jsem si dělala šaty z košile. Ta košile měla červenou barvu. Takže i ty šaty vypadaly pěkně. No tak posuďte samy. Ještě si roztahuji ucho. Na forkách si rozmažu nebo odstarnít obličej z důvodů neksem namalováná :))Tak dám zase fotku:)) Dám jneom pár fotek. Zbytek bude asi v galerii. Když ji udělám :DD Fotila jsem se samaa, takže to znamneá, že fotky nejsou moc pěkné a nejdou ani moc vidět no.. Jak říkám posuďte sami :))
♥ Jop změna fotky nebudou, ale bude fotka mého roztahováku v uhcu :DD