Březen 2014

... Prázdniny nám končí :/

7. března 2014 v 16:04 | Martinkaaa |  Bla bla...
Ahoj :-)
A týýden volna je u konce :/ Tak co jak te si užili volno? :) Mě to nějak moc urychle uběhlo :/ Ale tak nějak jsem si to užila :D Odpočinula jsem si od školy (to asi ale každý). No a po víkendu huráá do školy :D Naščtěstí už jen březen a duben školy a pak 3týdenní praxe takže budu mít pokoj od školy! :3
Ale co, posledních pár měsíců školy vydržíme a pak 2 měsíce volnaa :3 Nějak se to přežije :)
A vy už plánujete něco na letní volno? :)

The Paranoid- Nikdy nezabudnem

3. března 2014 v 20:59 | Martinkaaa |  The Paranoid- Novinky
Takže, kapela The Paranoid vydává své v pořadí 3. album. Já zatím neměla možnost si ho koupit protože na něj nemám momentálně money :/ A, co kdo z vás si ho už obědnal?
Ale dneska dali ven novou písničku z alba. Nikdy nezabudnem. Co na ni říkáte? Podle mě je skvělá, jako zatím všechyn písničky co mají. Nejvíc se těším, ale na to až bude venku celé album a já si ho budu moci poslechnout celé. Těším se. Jenom mě celkem štve, že nemají tuné zatím nikde poblíž. Vidím, to spíše na Trnčín, ikdyž to taky jako nemám zrovna nejblíž. Ale chtěla bych aby mi aspoň jeden koncert teďkom vyšel.
Chysáte se někdo někam? :)
Tak a teď už tady je ta písničky :3

The Paranoid- Nikdy nezabudnem

Jarní prázdniny

1. března 2014 v 10:37 | Martinkaaa |  Bla bla...
.... Takže ahoj :)
Ode dnešního dne nám začaly jarní prázdniny! Ano konečně týden bez školy. Konečně si odpočinu a vyspím se. Některým z vás už volno skončilo a některým právě začíná. Yea. Ani nevíte jak jsem se těšila.
A teď? Co ten týden budu dělat. Nudit se? Chodit ven..Netuším. Ale na 100% vím, že chci jet do Zlína za ehm KAKTUSEM :D (Jestli si to budeš číst, tak promiň, ale já musela).
Veku je konečně celkem teplo, sluníčko svítí, což je paráda :) Když máme teď to volno, tak se musím jít projít někam do přírody a kopnečně si vyčíst pořádně hlavu! :)
Ä co budete o jarních prázdninách dělat vy? :)
Zachvíli nám začně Tour SEDEM od The Paranoid :) Chystáte se někdo někam? :3 Já budu doufat, že mi výjde Trenčín! :3 Nevím to sice jistě, ale říkala jsem mamce, že bych tam chtěla :) Že bych to měla jako dárek k narozeninám :33 Jakože lístek bych si koupila sama a no ona nebo spíše taťka by pro mne přijel :)
Tak co a jak vy si budete užívat volno? :))