Březen 2015

Shrnutí všeho co se událo za poslední dobu

13. března 2015 v 22:55 | Martinkaaa
Tak po půl roce jsem zpět. Chci zase napsat jen nějaký nudný článek co se u mě událo. Ikdyž ono to stejně nebude nic zajímavého :D Za tu dobu se toho u mě stalo vcelku hodně. Od nástupu na střední, což už jsou 2 roky trpím růzýma nemocena. Se zdravotním stavem jsem na tom strašně... každý týden jsem nemocná. Nejhorší je to, že doktorka sama neví co mi je. Každou chvilku mi bere krev pořád nic... Ale nejpravděpodobnější je, že mám asi astma, taky něco s plícema. Nemůžu dýchat, nemůžu se nadechnot nic. Sama vím, že si za to můžu i sama, protože jsem strašněj kuřák, ale mě to pomáhá, ale taky to mám i ze stresu, nervů... připadám si jak feťák, každý den 6 prášků+ inhalátor, ještě horší je to, že se mi vrátila anorexie. Myslím si, že hůř už na tom fakt být nemůžu. Ale stěžovat si tady nechci.
Ve škole to stojí za nic. Jsem pořád nemoncná, takže tam nemůžu chodit. Mám toho strašně moc dohánět, ale myslím si, že už to nemá cenu, je březen a já nemám dodělaný ještě nějaké N. A navíc bych si nepostíhala dodělat ani všechny písemky dopsat a navíc bych neměla nachozené hodiny, takže to podle mě už nemá cenu. Doma kvůli škole mám strašný problémy. Už to nějak nezvládám. Chci přestoupit, ale máti mi v tom pořád brání. Nevím co na tom nechápe. Ikdyž přestoupím.. bude to lepší? .. Nebudue. Teda aspoň podle mě. Zkusit to můžu, ale vůbec nevím. Nechci už dělat hotelovku.. Chci jít na fotografku, ale to mám trošku daleko.. A naši mi odmítají platit intr.. tak co teď mám dělat..? Já nechci někam doprdele na školu, co mě nebude bavit, Chci prostě na fotografku...
Takže půjdu k něčemu hezčímu.. :)
MIluju koncerty! Za tu dobu jsem navštívila staršně moc koncertů, který mi vlastně pomáhají, když jsem na tom fakt nejhůř. Teďkom na posledním koncertě jsem byla s kamarádkou ve Zlíně na Iné Kafé, Rybičky48 a Zoči Voči. Bylo to skvělý :) Teďkom se chystám zase na pár koncrtů The Paranoid.
Ještě přiložím fotku. No tak to je asi všechno, co jsem chtěla napsat. Mějte se hezky! :-)